Jauniešu salidojums 2017

  1. – 6. augustā, atpūtas vietā „Višķezers,” norisinājās jau astotais Daugavpils novada jaunatnes salidojums ”Attīsti sevi un savu novadu,” kurā piedalījās arī Maļinovas pagasta jaunieši – Diāna Pilipeca, Anastasija Puškarjova, Dmitrijs Kozirevs, Danils Puškarjovs, Dmitrijs un Kirils Jackeviči.

Pirmajā dienā notika spraigas sporta sacensības jauniešu vidū jauktās komandās, piemēram, “Bermūdu trījstūris”, “Cīsiņš mīklā”, “Bumbiņu mešana grozā’’, “Kosmiskā orientēšanās’’. Vakarā notika mājas darbu prezentācija ar tēmu “Mans pagasts 2117.gadā”. Maļinovieši parādīja, ka Maļinovas pagastā pēc simts gadiem būtu zinātnes skola, kurā darbotos gudrākie Maļinovas prāti. Tajā varētu apgūt jau 2117.gadam tādas modernas profesijas kā kosmosa pilotus un ekskursiju vadītājus,  pretnovecošanās menedžerus, cilvēka apziņas un atmiņas paplašināšanas speciālistus un vertikālos fermerus jeb debesskrāpju lauksaimniesības speciālistus. Protams, tā ir tikai fantāzija, bet kāpēc gan ne?! Pēc priekšnesumiem jauniešus priecēja disko ritmi.

Nākamās dienas rīts jauniešiem sākās ar ‘’Jautro stafeti,” kurā komandām vajadzēja parādīt savu veiklību, sporta disciplīnu fināliem, priekšnesumiem no suņu audzētāvas “Hofzumberg” un viņu draugiem, kas raisīja sajūsmu visu pasākuma dalībnieku vidū.

Jauniešu salidojums beidzās ar komandu apbalvošanu. Maļinovas jaunieši bez medaļām nepalika. Kirils Jackevičs ar savu komadu ieguva 1. vietu  sporta disciplīnā “Bermūdu trījstūris”, Daņils Puškarjovs ar savu komandu izcīnīja 1. vietu sporta veidā “Cīsiņš mīklā”, kur vajadzēja spēlēt futbolu ar trim  uzvilktiem peldriņķiem un 2. vietu “Bermūdu trījstūrī”. Savukārt Dmitrijam Kozirevam un viņa komandas biedriem 2.vieta „Jautrajā stafetē”.

Paldies jauniešiem par dalību un organizatoriem par fantastiskāko un gaidītāko vasaras pasākumu Daugavpils novada jaunatnes vidū!