Maļinovas pagasta atklātais futbola čempionāts jauniešiem

1. jūlija pēcpusdienā Maļinovas pagasta futbola laukumā satikās vien divas entuziastistiskās jauniešu komandas, kuras mīl futbolu – Kalkūni un Maļinova, kas piedalījās atklātajā futbola čempionātā jauniešiem.

Tā kā komandu nebija daudz, tika mainīts spēles ilgums. Lai jaunieši pa īstam „izpēlētos” un izbaudītu spēli, viņi spēlēja kā spēlei pienākas, respektīvi, katrs puslaiks bija 45 minūtes ilgs un tādi bija divi. Pārsteidza, ka jaunieši piekrita šādai idejai un neviens neteica, ka tas būs ilgi vai viņi piekusīs. Ar azartu un degsmi viņi sāka spēlēt.

Pirmajā puslaikā spēles pirmos vārtus kalkūniešiem meistarīgi iesita Kirils Jackevičs. Kalkūnes jauniešiem bija vairākas lieliskas piespēles un metieni vārtos, taču gūt rezultātu pirmajā puslaikā tā arī viņiem neizdevās, jo Maļinovas komandas vārtus lieliski aizsargāja vārtsargs Daņils Puškarjovs, kurš izcili prata atvairīt katru  metienu.

Otrs puslaiks bija ļoti enerģisks. Katra komanda gribēja uzvarēt un gūt rezultātus. Šajā spēles laikā vienkārši fantastiskus un skatāmus vārtus iesita Ervīns Bizņa. Kā viņš vēlāk pats atzina, ka tie bija vieni no skaistājiem viņa gūtajiem vārtiem futbolā vispār. Spēles rezultāts kļuva 2:0 mājinieku labā. Taču tā nepalika ilgi, jo pēc labas saspēles, Ervīnam Bizņam izdevās iesist arī trešos vārtus. Ar iznākumu 3:0 Maļinovas komandas labā beidzās čempionāts.