SPORTA DIENA MAĻINOVĀ

Lai kārtīgi izkustētos skolēnu rudens brīvdienās, Maļinovas jauniešu centrā tika rīkota sporta diena. Jauniešiem tika piedāvātas trīs disciplīnas uz izturību un precizitāti.

Riņķa griešanā uz ilgāko laiku uzvaras laurus plūca Jelizaveta Kurakina un Aleksandra Veresčagina, atstājot otrajā vietā Annu Puškarjovu un Viktoriju Aleksejevu. Bronza pienācās Diānai Vasiļjevai un Diānai Pilipecai.

Lēcienos ar lecamauklu jauniešu konkurencē nepārspējams bija Dmitrijs Kozirevs, nolecot 150 reizes 1 minūtē. Otrajā vietā ierindojās Vadims Pilipecs, savukārt trešā vieta –  Danilam Puškarjovam. Vecākajā grupā lēcienos ar lecamauklu uzvarēja Aleksandrs Aļabjevs. Starp jaunietēm lēcienos ar lecamauklu absolūta uzvarētāja bija Anna Puškarjova, aiz sevis otrajā vietā ierindojot Aleksandru Vereščaginu. Trešajā vietā – Diāna Vasiļjeva.

Pēdējā disciplīna bija basketbola soda metieni grozā. Starp jaunietēm visvairāk soda metienus iemeta Anna Puškarjova, otrajā vietā ierindojot Aleksandru Vereščaginu.
Starp jauniešiem spraiga cīņa norisinājās par pirmo un otro vietu. Izcilu rezultātu sasniedza Ervīns Bizņa, otrajā vietā aiz sevis atstājot Vadimu Pilipecu, trešā vieta –  Dmitrijs Kozirevs.

Lai jauniešus arī turpmāk pavada sasniegumi sportā!

Informāciju sagatavoja:
Dagnija Romanovska